Network Marketing

Network Marketing İşe Alma Tekniği

Network Marketing İşe Alma Tekniği

Bir ağ pazarlamacısıysanız ve bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız, işinize nasıl sponsor olacağınız, kuracağınız, yöneteceğiniz ve büyüteceğiniz konusunda ustalaşmalısınız.

1.Karar Vermek

Bu konuda ustalaşacağınıza ve pes etmeyeceğinize karar verin. İşe alma becerilerinizi öğrenmeye ve geliştirmeye karar verin. İnsanlarla konuşma korkunuzu aşmaya ve kabuğunuzdan çıkmaya karar verin.

Kararlarınız korkularınızdan ve güvensizliklerinizden daha önemli olmalıdır.

2.İşe Alma Zihniyetini Geliştirin

Bir pazarlama ağı şirketine katıldıysanız, bu sizi ona çeken bir şey olduğu anlamına gelir. Ürünler, hizmetler, ödeme planı veya seçkin insanlarla çalışmak olabilir.

Sizi bu işi büyütmek için Network Marketing (MLM) İşe Alım zihniyetini geliştirmeye teşvik etmek yeterli motivasyondur. Girişimci bir zihniyet geliştirmeli ve fırsatınızla insanlara korkmadan yaklaşmaya hazır olmalısınız.

Bunun hakkında özür dileme. Cesur olun ve muhteşem bir hediyeyi biriyle paylaşmaya çalıştığınızı bilin. Bir girişimci olmak ve evden çalışmak istiyorsanız, ağ pazarlaması mükemmel bir başlangıç ​​yoludur.İmparatorluğunuzu yavaş yavaş inşa etmek için çok az şeye ihtiyacınız var.

Ağ pazarlamasının yalnızca ürün ve hizmet satmak olmadığını asla unutmayın; aynı zamanda araştırma , işe alma, eğitim, takip, muhasebe ve çok daha fazlasını içerir. Zamanınızı ve enerjinizi buna yatırırsanız , bunu tam zamanlı bir iş haline getirebilirsiniz .

3.Arkadaş Edinin

Başarılı Network Marketing (MLM) işe alım uzmanları ve ağ pazarlamacılığında 6 figür kazananın ortak bir yönü vardır; İşlerinde başarılı olmadan önce bile olabildiğince çok arkadaş edinirler.

Farkındalık seviyenizi artırmaya yardımcı olduğu için ağ pazarlamasında arkadaş edinmek ve insanlarla ilişkiler kurmak çok önemlidir. Gruplara katılın ve hobileri veya etkinlikleri insanlarla paylaşın, böylece onlarla ilişki kurabilirsiniz.

Bunu çeşitli sosyal medya platformları ile yapabilirsiniz. Arkadaş edinmek, hepsini işe almak  anlamına gelmez.

Network marketin işe alım uzmanı

4.Olumlu Günlük Alışkanlıklar Geliştirin

Her gün olumlu günlük alışkanlıklar geliştirmeye çalışın. Ağınızda ki her gün en az 1 veya 2 kişiyle bağlantı kurarak bunu yapabilirsiniz.

Onları arayın, bir mesaj gönderin veya sosyal medyadaki paylaşımlarına yorum yapın. Önemsediğini ya da var olduğunu bilmelerini sağlamaya çalış.

Başka bir olumlu alışkanlık, iş fırsatınızı veya ürünlerinizi her gün ağınızdaki en az bir kişiye tanıtmak olabilir.

Olumlu bir zihniyet ve kişisel gelişiminizi geliştirmeye devam edin . Kişisel gelişiminize yardımcı olmak ve vizyonunuzu genişletmek için eğitici web seminerleri, eğitimler, makaleler ve kitaplarla bunu başarabilirsiniz.

5.İyi Hikayeler Anlatın

Tüm başarılı ağ pazarlamacıları harika hikaye anlatıcılarıdır. İnsanları işinize katılmaya teşvik etmek için güzel hikayeler toplayıp anlatabilmelisiniz. Üst sıradaki, alt sıradaki, şirketiniz, ürünleriniz veya ücret planınızla ilgili hikayeler olabilir.

İşinizle ilgili tüm hikayeleri saklayabilmeli ve potansiyel müşterilerinizle paylaşabilmelisiniz. Şirketiniz veya sektörünüz hakkında insanlarla ne kadar çok hikaye paylaşırsanız, iş fırsatınızı dünyaya o kadar çok gösterir ve daha fazla insanı çekersiniz.

Network Marketing  işe alım yıldızları harika hikaye anlatıcılarıdır ve insanları işletmenize kazandırmak için harika hikayeler anlatırlar.

6.Dinle ve Soru Sor

Konuşmak ve satmak zor olabilir ve potansiyel müşterinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamanın tek yolu soru sormaktır.

Pek çok pazarlamacı doğru soruyu sormuyor ve Dinlemiyor. Potansiyel müşterilerine doğru soruları sormaktansa, ödeme planları, ürünleri ve hizmetleri ve şirketlerinin ne kadar mükemmel olduğu hakkında konuşmaya daha çok odaklanırlar.

Doğru soruları sorarsanız, onları daha iyi anlayacak ve iş fırsatınızı tanıtmak ve onları işe almak için daha iyi bir yaklaşıma sahip olacaksınız. Ne yazık ki, ağ pazarlamacılarının
% 97’si bunu yapıyor; bu nedenle, çoğunun başarısız olmasının nedeni.

  • Onlara sorular sorun.
  • Neyden hoşlandıklarını, neyden hoşlanmadıklarını öğrenin.
  • Sürekli bir şey anlatmanıza gerek yok. Böylece kendilerini rahat hissedeceklerdir.

7.Çoşku

Network Marketin işe alım yapanlar her zaman aktif ve heveslidir. Sürekli olarak ,canlıdırlar, enerjiktirler ve onlara pozitif bir hava katarlar. Pozitiflik ve coşku bulaşıcıdır ve bu özellik insanları cezbeder.

Hayatınızdaki hevesli insanları düşünün. Artık yüzünde bir gülümseme olduğunu biliyorum. Bu, bir ağ pazarlamacısı olduğunuzda sahip olmanız gereken ruhtur, böylece insanlar etrafınızda rahat hissederler ve sizi düşündüklerinde yüzlerinde bir gülümsemeye sahip olurlar.

8.Büyük Düşler Edin

Başarılı girişimcilerin en büyük özelliklerinden biri, büyük bir hayal görmek, onları her gün beslemek ve çevrelerine rağmen sadık kalmaktır.

Büyük başarılar  ve hedefler hayal edin.

Daha büyük bir vizyona ve daha büyük bir oyun planına sahip olun.

Daha hızlı ve daha güvenilir olmaya karar verin ve daha fazlasını işe alıp katlanarak büyümeye karar verin.

Sonuç olarak, bazı insanlar onları nasıl yöneteceklerini veya yöneteceklerini bilmedikleri için nasıl sponsor olacaklarını veya insanları nasıl elde edeceklerini bilmiyorlar.

Bu yedi adımın yanı sıra, lider olmaya hazır olmalısınız. Herkes bir lider olarak doğmaz, ancak bir olmayı öğrenebilir ve birçok insanı işe alıp onlara liderlik etmek için ivme kazanmaya başlayabilirsiniz.

Umarım bu gönderiden bir değer almışsınızdır ve geri bildiriminizi ve yorumlarınızı aşağıdan almak beni memnun edecektir. Okuduğunuz için teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu